29. Newton (Up to date x Calvados)

Geslacht: HENGST
Geboortedatum: 31-03-2018
Klik hier voor de link naar Horsetelex.

Informatie:
Voor je het weet, heb je een goede Up to Date! Up to Date maakt de nakomelingen altijd mooi en ze kunnen springen. Voorbeeld daarvan is de hengstenkeuringskampioen Cosun die met René Tebbel huizenhoog springt. Als moedersvader van Newton staat de Franse keurhengst Calvados te boek die leverancier is van springpaarden. Denk maar aan de paarden Royal Future en Macanudo’s Deniro, maar ook de KWPN-goedgekeurde hengst Tadmus.

Verder in de pedigree zien we de hengst van de eeuw ‘Nimmerdor’ en de begeerde volbloedhengst Lucky Boy.

Een volle zus van dit veulen heeft een goede EPTM afgelegd en is elite verklaard.

Foto’s