19. Orchidee-Jo

Geslacht: MERRIE
Geboortedatum: 04-05-2019

Klik hier voor de link naar Horsetelex.

Info

De beloftevolle AES hengst Cornet’s Adorado heeft een droompedigree van Cornet Obolensky en Acorado.

Cornet Obolensky voert de rankings aan en levert keer op keer springpaarden.  De hengst Acorado heeft zelf 1.50m heeft gesprongen.

Bij de moeder zien we de stempelhengst Chambertin die ook de vader is van de ranwkingstar Chacco-Blue.

Verder in de moederlijn zien we nog de hengst Der Lowenherz van Landadel die bij het Oldenburg gekeurd is.

Video

Foto’s

Stamboom

CORNET OBOLENSKY
BWP 056002W00184083 BWP_Ambassadeur
1999 Schimmel 1.72m
ggk: HANN, WESTF, KWPN, CDE, OLDBG, BAVAR, SF, HOLST, BWP, SWB, RHEIN, WSI
1.60m-spr
CORNETS ACORADO
HANN 276431316935315
2015 Schimmel 1.70m
ggk: AES
ARABELLA
HANN 431316914504 Staatsprämie
2004 Bruin 1.66m
ORCHIDEE-JO
Merrie 2019 Schimmel
KWPN 528003201904933
CHICA CAN FLY
OLDBG DE433331511305
2005 Bruin 1.66m
M-spr/1.20m
CHAMBERTIN
HOLST DE321210097093
1993 Bruin 1.69m
ggk: HOLST, OS, BADWU, OLDBG
ZZ-spr/1.35m
LANDMAEDEL
OLDBG DE333330134898 Hauptstutbuch
1998 Bruin 1.67m